Son güncelleme Temmuz 7, 2023 tarafından Pendik Kurye

Bu Pendik kurye çevre ve gizlilik politikası, bu Web Sitesinin Kullanıcısı olarak siz ve bu Web Sitesinin sahibi ve sağlayıcısı Pendik kurye şirketi arasında geçerlidir. Pendik kurye ve Esenyalı kurye lojistikleri, bilgilerinizin gizliliğini çok ciddiye almaktadır.

Kurye Çevre Politikası

Bu Pendik kurye çevre ve gizlilik politikası, Web Sitesini kullanımınızla ilgili olarak tarafımızdan toplanan veya sizin tarafınızdan Yenişehir Kurye sağlanan tüm Verileri kullanımımız için geçerlidir.

Çevre Politikamız

Çalıştığımız çevreye duyarlı ve işimizi yaparken başkalarına karşı düşünceli olmak politikamızdır. Çevresel hususlar, satın almalardan tedarikçi seçimine Güzelyalı Kurye kadar uzanmakta ve şirketlerimizin asgari gereklilik olarak çevre mevzuatı ve standartlarını dolayoba kurye karşılamasını sağlamaktadır.

Araçların bir hizmet sağlamak için kullanıldığı durumlarda, araç millerini ve “boş çalışmayı” en aza indirmek için rota birleştirme ve stratejik yük planlamasından yararlanılır. Araçları Kaynarca Kurye verimli bir durumda tutmak şirket politikasıdır.

Çevre Politika Amacımız

Pendik kurye hizmetleri, atıkların, çevre kirliliğinin ve sınırlı doğal kaynakların tüketiminin azaltılmasına yol açan hedeflere kendini adamıştır.

Çevresel Satın Alma Politikası

Pendik kurye şirket, tedarikçileri arasında çevreyi İstanbul Kurye koruyan önlemleri teşvik etmeye çalışmaktadır. Kurye şirketi, geri dönüştürülmüş malzemeler kullanır ve mümkün olduğunda, Kurtköy Kurye sürdürülebilir atık yönetimini teşvik etmek ve buna yardımcı olmak için atıkları ayırır.

Tedarikçilere Yönelik Yönergeler

Çevresel hedeflere ulaşılmasına yardımcı olmak için şirket, şirket uygulamalarıyla ilgili oldukları durumlarda belirli kalite standartlarına uygun prosedürler Maltepe Kurye uygulamayı amaçlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir